Published On: 25 Prill, 2016

Video: Çifti bën seks në platformën e metrosë së Barcelonës

Një video shokuese ka fiksuar momentet kur një çift bën seks në platformën e metrosë në Barcelonë.

Çifti nuk u përmbajt dhe nisi të bënte seks në stacionin e trenit, pa u shqetësuar për praninë e njerëzve.

Kjo është një zonë shumë popullore me turistë.

Autoritetet thonë se kanë nisur hetimet.

Çifti rrezikon një gjobë të majme.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...