Published On: 8 Tetor, 2016

VIDEO/ Aktori i njohur shqiptar tregon si u zhvirgjëruar me një prostitutë

Jemi mësuar ta shohim të na bëj të qeshim, të argëtohemi me të, por këtë herë ai vjen në një rrëfim ndryshe përballë pasqyrës në emisionin Oktapod të Turjan Hyskës. Ai foli për kohën kur ka humbur virgjërinë:

“Virgjërinë e kam humbur më një prostitutë, në Greqi kur kam qenë 16 vjeç. Unë e porosita përpara se të fillonim aktin, sado keq te jem ti merr leket që të më thuash dole mirë, apo jo? Prostitutat janë si shkollat private, mëson s’mëson ta nxjerrin 10”.

Ai rrëfen se ka qenë e vështirë për të për të arritur këtu ku është sot. Që i vogël ai ka punuar punë të ndryshme, si shiste cigare, akullore, kamarier e banakier. Më vone, gjatë viteve 2000-2005 çdo verë ai shkonte në Greqi për të punuar.

Në moshën 12-vjeçare atij i divorcohen prindërit dhe Albano e shikon në dy mënyra. Mënyra e parë është ajo e trishta dhe e vuajtura që vjen nga kjo ngjarje dhe ana tjetër është ajo që ai ka zgjedhur ta shikojë.

“Babai im ishte gangster dhe zuri dashnore”. Përveç pjesës së batutës ai thotë: “E kam falur babain që na la, por e mirëkuptoj se e bëri për dashurinë. E vetmja gjë që duhet të kishte bërë më mirë, ishte që t’ia kishte shpjeguar më mirë mamit”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...