Published On: 15 Qershor, 2017

Video/ Aksident i frikshëm në qendër të Tiranës, përmbyset makina

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në qendër të Tiranës, pranë selisë qendrore të PS dhe Bankës së Shqipërisë. Siç shihet në këto pamje të siguruara nga Opinion.al një makinë është përmbysur në rrugë, ku ka mbetur i plagosur drejtuesi i saj. Mendohet se makina ngjyrë e bardhë është përplasur me një Mercedes Benz që siç shihet ka dëmtime më të vogla. Policia ende nuk ka dhënë asnjë informacion per personat e përfshirë në aksidentin në qender të kryeqytetit, dhe as për shkaqet e tij. /Opinion.al

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...