Published On: 31 Janar, 2016

Video: ‘A e ke brenda?’ Plas seksi në CBB

Ka një format tjetër të Big Brother, kur brenda shtëpisë së monitoruar nga kamerat, futen personazhe të famshme.

Ky format quhet Celebrity Big Brother dhe po mban mbërthyer për momentin britanikët.

Kjo për shkak se aktorja Stephanie Davis dhe modeli Jeremy McConell kanë nisur një aferë.

Edhe pse agjenti i aktores e mohon që ata kanë bërë seks, kamerat i kanë fiksuar në momente intime.

Çifti shihet poshtë mbulesave, kurse Stephanie rënkon me zë të lartë.

Më vonë, ajo pyet: “Mos isha me zë të lartë?”

Por ajo që ka rënë në sy të shikuesve ka qenë komenti i saj ‘a e ke brenda apo jo’.

Kjo ka shkaktuar jo vetëm të qeshura në rrjet.

sex

Stephanie and Jeremy

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...