Published On: 17 Prill, 2016

Video +18/ Orgazma klitorale: Udhërrëfyese për “punë dore”

Shumicës së femrave për orgazëm u nevojitet stimulimi i klitorisit – shikoni se si ta kënaqni duke përdorur gishtat.

Shikoni si ta kënaqni femrën me gishta – vajzat do t’ju falënderojnë, por ka mundësi që pemët më nuk do t’i shihni si më parë, tarnsmeton “Telegrafi”.

Hulumtimi ka treguar që 90% e vajzave dëshiron që mashkulli t’i kënaqë duke i përdorur gishtat, ndërkaq për rreth 60% të tyre penetrimi nuk u është i mjaftueshëm për arritjen e kulmit.

Pra, shumicës prej tyre u nevojiten stimulime shtesë me gishta, me gjuhë apo me lodra seksi.

Gjithashtu, tri nga katër femra thonë që për orgazëm u nevojitet stimulimi me gishta.

Pra, kjo video është udhërrëfyese si ta “gjeni” klitorisin, cilat lëvizje t’i përdorni në mënyrë që partnerja juaj të kënaqet dhe të përjetojë orgazmën./Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...