Published On: 25 Maj, 2016

Video (+16): Ky film porno ka arritur të shmangë ndalesat e YouTube

Një drejtuese filmash porno ka arritur të shmangë kushtet ndaluese të YouTube dhe të postojë një film që ka përmbajtje të lartë seksuakle por akte të ulëta seksuale.

Erika Lust postoi filmin Do You Find My Feet Suckable? më 13 maj dhe video mund të shihet ende, duke anashkaluar rregullat e YouTube që thonë se “se përmbajtjet eeksuale eksplicite si pornografia nuk lejohen”.

Filmi pesë-minutësh, i cili është një version me prerje i një versioni të pacensuruar, tregon një djalë dhe një vajzë që i lëshojnë vështrime njëri-tjetrit përpara se ajo t’i bëjë atij pyetjen e titullit…

Shihni videon për më shumë…

 

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...