Published On: 12 Shkurt, 2016

Vidal harron shokët e Juventusit, ja pesë lotjarët e preferuar

  • Mesfushori i Bayern Munich, Arturo Vidal, ka zgjedhur pesë lojtarët e tij të preferuar, duke neglizhuar ish bashkëlojtarët që luante me ta në Juventus.

Lojtari kilian vitin e kaluar bëri transferimin nga Juventusi te Bayern Munich, por nuk është duke kaluar periudhe të mirë në klubin bavarez.

Në një intervistë të dhënë për uefa.com, Vidal ka zgjedhur pesë lojtarët më të mirë.

Për Vidal lojtarët më të mirë janë Manuel Neuer (i preferuar para Buffonit), pastaj David Alaba, Robert Lewandowski, Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo.

Nga zgjidhjet e Vidal shihet se mungojnë ish bashkëlojtarët e tij te Juventusi

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...