Published On: 8 Korrik, 2017

Vetura zyrtare shëtitet në Durrës (Foto)

Një veturë më targa zyrtare nga Kosova është parë në orët e vona në qytetin e Shqipërisë, Durrës.

E kjo nuk është hera e parë kur veturat zyrtare keqpërdoret për qëllime tjera dhe jo për punë për instutcionin për të cilin punon, shkruan Indeksonline.

Siç, shihet edhe në foto të dërguar nga një lexues i Indeksonline, vetura “shtetitë” jashtë Kosovës vonë në Durrës.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...