Published On: 24 Dhjetor, 2015

Vetura përplaset në shtyllën eleketrike, tre të lënduar

Në rrugën magjistrale Prishtinë-Fushë Kosovë, para pak çastesh ka ndodhur një aksident komunikacioni, ku një veturë e tipit Peugeot e ka goditur shtyllën e ndriçimit publik, me ç’rast janë lënduar tre persona.

Sipas zëdhënësit të policisë për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci, në këtë aksident janë lënduar tre persona, të cilët më pas janë dërguar në QKUK.

Policia ka dalë në vendngjarje dhe është duke i kryer të gjitha veprimet e nevojshme, njofton Klan Kosova.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...