Published On: 20 Qershor, 2016

Vetura përfshihet nga flakët në Prishtinë (Video)

Një veturë e tipit Audi është përfshirë nga flakët sot në Prishtinë.

Sipas lexuesit që ka dërguar pamjet në adresë të Telegrafit, bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur tek rrethi në Prishtinë.

Megjithatë, ende nuk dihen shkaqet dhe nëse përveç dëmtimeve të veturës, ka pasur ndonjë të lënduar. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...