Published On: 28 Qershor, 2016

Vetura godet në ‘zebra’ nënën me fëmijë

Një aksident ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani”, shumë afër qendrës së kryeqytetit.

Një grua me fëmijën e saj në karrocë, sipas dëshmitarëve, përderisa po kalonte në ‘zebra’ –sinjalizuesit për kalim të këmbësorëve në rrugë, thuhet se është goditur nga një veturë që nuk i respektoj shenjat e komunikacionit dhe nuk ndalonte.

Në vendin e ngjarjes ka dalë policia dhe më pas autoambulanca e cila ka dërguar në emergjencë nënën me fëmijën e saj. /KosovaPress/

13523994-1037819419586619-1047459256-o

13518221-1037819462919948-293661517-o

13549043-1037819449586616-645731883-o-1
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...