Published On: 24 Gusht, 2016

Vetmi e madhe! Ramës nuk i afrohet askush në Dibër (FOTO)

Kryeministri Rama ishte ditën e sotme në Dibër, ku zyrtarizoi kandidatin e majtë për Bashkinë e qytetit, Muharrem Ramën.

Por sic duket ne fotot e publikuara nga ish kryeministri Sali Berisha ai eshte lene vetem nga populli i Dibres, ndersa prane tij kane qene vetem oficeret e Gardes.

“Vetmi e madhe! Pervec oficereve dhe çunave te krimit, Edvin Xhelilit askush nuk i afrohet”, shkruan Berisha ne Facebook. /Opozita.com/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...