Published On: 26 Prill, 2016

Vetëvritet një polic në Dragot të Tepelenës

Pasditen e së martës, një polic 52-vjeçar ka vrarë veten ndërsa ndodhej me shërbim në pikën e bllokimit të automjeteve në Dragot të rrethit të Tepelenës.
Sipas Policisë së Gjirokastrës, polici ishte efektiv i komisariatit të Përmetit dhe për shkak se vuante nga depresioni ka bërë këtë akt.

Ai e ka vrarë veten duke përdorur armën zyrtare.

Kolegët e tij , kanë qenë ata që e kanë gjetur të pajetë, në vendin e tij të shërbimit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...