Published On: 12 Korrik, 2016

Vetëvritet me armën e punës polici 39 vjeçar

Policia e Tiranës ka njoftuar se mëngjesin e sotëm rreth orës 07:00, në Pezë Helmës, në banesën e tij, dyshohet se është vetëvrarë me armën e shërbimit punonjësi i policisë, E. K., 39 vjeç.

Në momentin e ngjarjes, në banesë ndodheshin prindërit e tij dhe bashkëshortja, të cilët janë marrë në pyetje nga policia. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...