Published On: 22 Janar, 2016

Vetëvendosje zgjeron kufijët, organizon tubim në Tiranë

Lëvizja Vetëvendosje ka paralajmëruar për të shtunën e 23 janarit, një tubim me qytetarë. Atje do të flasin kreu aktual i partisë, Visar Ymeri dhe ish-lideri i saj, Albin Kurti.

“Të shtunën, më 23 janar, në ora 15:30, Lëvizja Vetëvendosje organizon tubim me qytetarë në Tiranë, në Muzeun Historik Kombëtar, salla ‘UNESCO’. Në këtë tubim do të diskutohet lidhur me situatën politike në Kosovë, problemet e aktualitetit dhe nismat në të ardhmen e afërt”, thuhet në njoftimin e VV-së.

“Pjesëmarrës do të jenë edhe kryetari i Vetëvendosjes, Visar Ymeri, si dhe deputeti Albin Kurti”, thuhet më tej aty.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...