Published On: 25 Janar, 2016

Vetëvendosje tashmë e ka bërë shoqërinë e saj civile (Video)

  • Lëvizja Vetëvendosje ka organizuar tryezë me shoqërinë civile ku është diskutuar situata në Kosovë dhe mundësitë që ka Kosova për të dalë nga kriza aktuale politike.

Në një video në Facebook, Vetëvendosje ka montuar fjalimet e përfaqësuesve të shoqërisë civile, në sekuencat ku ata i shohin “zgjedhjet si e vetmja zgjidhje”.

Me mbishkrimin “Ja çka kërkuan përfaqësuesit e Shoqërisë Civile në tryezën e sotme të organizuar nga VETËVENDOSJE!”, kjo parti ka bërë një përmbledhje të shumicës prej pjesëmarrësve në debat, ku flasin për zgjedhjet si mundësi për dalje nga kriza.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...