Published On: 23 Janar, 2016

Vetëvendosje! sot në Tiranë, çfarë po kërkon

Lëvizja Vetëvendosje! të shtunën do të mbajë një tubim me qytetarë në Tiranë.

Në një njoftim për media të kësaj lëvizje thuhet se në këtë tubim do të diskutohet lidhur me situatën e fundit politike në Kosovë, problemet e aktualitetet dhe nismat në të ardhmen e afërt.

“Të shtunën, më 23 janar, në ora 15:30, Lëvizja Vetëvendosje organizon tubim me qytetarë në Tiranë, në Muzeun Historik Kombëtar, salla ‘UNESCO’. Në këtë tubim do të diskutohet lidhur me situatën politike në Kosovë, problemet e aktualitetit dhe nismat në të ardhmen e afërt”, thuhet në njoftimin e Vetëvendosje!-s.

Pjesëmarrës në këtë tubim do të jenë edhe kryetari i Vetëvendosje!-s, Visar Ymeri, si dhe deputeti Albin Kurti.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...