Published On: 19 Gusht, 2016

Vetëvendosje infiltrohet në protestën e shoqërisë civile (Foto)

Në protestën e 5’të të shoqërisë civile po marrin pjesë edhe deputetet e Lëvizjes Vetëvendosje Albulena Haxhiu dhe Donika-Kadaj Bujupi,shkruan Gazeta Express

Një grup i vogël qytetarësh sërish iu janë përgjigjur ftesës së shoqërisë civile për të protestuar kundër, siç thonë ata, sistemit korruptiv në vend.

Marshi “#Protestoj” ka nisur në ora 17:00 në sheshin “Zahir Pajaziti” dhe nga aty pritet të vazhdojnë në drejtim të objektit të Qeverisë së Kosovës./Gazeta Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...