Published On: 10 Gusht, 2017

Vetëvendosje garon në Gjilan me Sami Kurteshin

  • Lëvizja Vetëvendosje tashmë e ka bërë publik emrin e kandidatit i cili do të garojë për kryetar të komunës se Gjilanit në zgjedhjet lokale që pritet të mbahen në tetor.

Kandidat sipas LVV’së, do të jetë ish-avokati i popullit, Sami Kurteshi.

“Sami Kurteshi ka marrë besimin e aktivistëve të Gjilanit për të qenë kandidat për kryetar të Gjilanit, në zgjedhjet e 22 tetorit. Zotin Kurteshi e urojmë për rezultatin në procesin zgjedhor të brendshëm dhe i urojmë suksese edhe në garën për kryetar komune!”, thuhet në njoftimin e Lëvizjes Vetëvendosje.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...