Published On: 18 Shtator, 2016

Vetëvendosje: Arkani e financoi kishën në oborrin e UP-së (Video)

Lëvizja Vetëvendosje, ka shpërndarë një video në rrjetin social Facebook.

Sipas Vetëvendosjes, gjenerali famëkeq Zhelko Razhnatoviq- Arkan, për të cilin është raportuar se është akoma gjallë, ka financuar dhe përuruar Kishën Ortodokse të ndërtuar në oborrin e Universitetit të Prishtinës.

 arkani-650x358

 

Për më shumë detaje ja dhe statusi i plotë i Lëvizjes Vetëvendosje në faqen zyrtare të rrjetit social Facebook, të cilin e ka shoqëraur edhe me një video të shkurtër.

‘’Krimineli Arkan, kishte financuar dhe përuruar objektin e Millosheviqit të ndërtuar në oborrin e UP-së!

– Ju lutem shpërndajeni sa më shumë këtë video!’’

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...