Published On: 24 Prill, 2017

“Vetëm Messi më i mirë se Hazardi”

  • Fabregas mendon se Hazard dalëngadalë po e arrin nivelin e Leo Messit

Mesfushori i Chelseat, Cesc Fabregas, mendon se vetëm Leo Messi është më i mirë se Eden Hazard, teksa ka kërkuar nga ai që të simuloi më shumë – në mënyrë që t’i ikë lëndimeve.

“Me aftësi të mençura, është vetëm një lojtar mbi Hazardin dhe të gjithë e dimë kush është ai: Messi. Eden është aty me më të mirët”, ka deklaruar Fabregas.

“I kamë thënë disa herë, që duhet të simulojë më shumë dhe të krijojë instinktin e një vrasësi para portës – pastaj ai mund të bëhet çfarëdo që dëshiron”, shtoi më tej Fabregas.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...