Published On: 3 Shkurt, 2016

Vetëdorëzohet “jashtëtoksori” Naser Makolli, i dyshuar për vrasjen e 22 vjeçarit nga Suhareka!

Më në fund i dyshuari kryesor për vrasjen e 22 vjeçarit nga fshati Sopi i Suharekës, Naser Makolli është në duart e Policisë së Kosovës. Kështu i kanë thënë Gazetës Blic burime brenda Policisë së Kosovës. Sipas këtyre burimeve, me ndihmën e ROSU-s, njësisë elitare të Policisë së Kosovës, është vetëdorëzuar Naser Makolli.

Ky burim ka bërë të ditur se shumë shpejt do të dorëzohet edhe i dyshuari tjetër, që mori pjesë në vrasjen e 22 vjeçarit nga Sopija e Suharekës.

ROSU, sipas kërij burimi, e ka dorëzuar tek njësiti i Krimeve të Rënda.

Vrasja kishte ndodhur në fshatin Sopi të Suharekës, ku dyshohet se persona të armatosur kanë qëlluar mbi Egzon Mazrekun dhe babanë e tij, Naimin, në shtëpinë e tyre ku kishin hyre për të kryer vjedhje.

Egzoni kishte vdekur nga plaga, ndërsa babai i tij, Naimi është duke u trajtuar në QKUK.

Gazeta Blic do t’ju mbaj të informuar me të gjitha zhvillimet e fundit rreth këtij rasti.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...