Published On: 4 Korrik, 2017

Vet rrokulliset vetura e policisë së Kosovës

Janë lënduar tre zyrtarë të policisë së Kosovës pasi kanë pësuar një vet aksident në mëngjesin e sotëm.

Në fshatin Doberdol, vetura zyrtare e policisë së Kosovës “Land Rover”, është rrokullisur pasi ka humbur kontrollin, njofton policia e Kosovës.

Të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Ndërsa policia është në vendin e ngjarjes e duke hetuar rastin. /Insajderi.com

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...