Published On: 15 Janar, 2016

Veseli takohet me ambasadorin amerikan Greg Delawie

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli po mban një takim me ambasadorin amerikan në Kosovë, Greg Delawie, transmeton Gazeta Tribuna.

Në ndërkohë kryetari aktual i PDK-së, Hashim Thaçi ka mbledhur sot strukturat udhëheqës të PDK-së, ku është diskutuar për krizën politike në vend dhe zgjedhjen e Hashim Thaçit president.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...