Published On: 30 Mars, 2016

Veseli, takim lamtumirës me Jahjagën

Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli sot ka qenë në një takim te presidentja Atifete Jahjaga. Këtë takim Veseli e ka quajtur lamtumirës.

Ai në rrjetin e tij social Facebook bashkë me statusin e tij ka postuar edhe dy fotografi të takimit me presidenten.

Statusi i Veselit në Facebook:

Sot isha në takim lamtumirës te Presidentja Jahjaga.

Duke e kthyer drejtimin e Presidencës në shembull frymëzimi për mijëra gra e burra që e duan dhe punojnë pa u lodhur për vendin e tyre, duke prezantuar me dinjitet Kosovën gjithandej botës me mirësinë dhe pozitivitetin e saj, Presidentja Jahjaga na lë një trashëgimi shumë të çmuar politike, në rrugën e jetësimit të ëndrrës tonë evropiane. Të faleminderit Presidente!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...