Published On: 6 Mars, 2016

Veseli: Prekazi, vendi ku duhet të mësojmë si punohet për kombin

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka bërë homazhe në Kompleksin Memorial “Adem Jashari”, ku tha se nëse ka vend ku kombi ynë çdo ditë duhet të mendojë se çfarë duhet të bëjmë më shumë për vendin, është Prekazi dhe familja Jashari.

Ai ka vazhduar vizitën në familjen Jashari. /KosovaPress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...