Published On: 17 Gusht, 2016

Veseli përcjell Bidenin deri në Aeroport: Mirupafshim mik! (Video/Foto)

Miku i madh i Kosovës, zëvendëspresidenti i SHBA-ve, Joe Biden, tashmë ka lëshuar tokën e Kosovës.

Por, deri në aeroplanin e tij, zëvendëspresidentin Biden dhe familjen e tij i ka përcjell kryeparlamentari Kadri Veseli, njëherësh kryetar i PDK-së.

Telegrafi ka siguruar një video nga momentet e fundit të qëndrimit të zëvendëspresidentit Biden në Kosovë, të cilit “rrugë të mbarë” është zgjedhur t’i urojë Kadri Veseli -së bashku me këshilltarin e presidentit Hashim Thaçi, Abelard Tahirin.

Ndryshe, Veseli është takuar me Bidenin edhe sot gjatë ditës, në objektin e Kuvendit. /Telegrafi/

14054219_632707143571162_264672150049903737_n

13921008_632707170237826_7494361286147573495_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...