Published On: 20 Prill, 2016

Veseli nuk e përjashton mundësin për zgjerim të koalicionit me AAK dhe Nismën (Video)

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së Kadri Veseli nuk ka përjashtuar mundësin e zgjerimit të koalicionit.

Në emisionin “Republika” Veseli ka deklaruar se PDK është e hapur për çdo lloj koalicioni, dhe se nuk ka asnjë parti me të cilën nuk do hynin në koalicion.

Ai ka thënë se për të vetmen pikë për të cilën do diskutonin me partitë do ishte programi politikë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...