Published On: 29 Prill, 2016

Veseli ka disa fjalë për Ramiz Kelmendin pas largimit nga PDK-ja

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka komentuar largimin e Ramiz Kelmendit nga PDK-ja.

Veseli përmes një postimi në Facebook e ka falendëruar Kelmendin për kontributin dhe bashkëpunimin e deritanishëm.

Postimi i plotë:

Sonte u njoftova për vendimin e deputetit Ramiz Kelmendi për t’u larguar nga Partia Demokratike e Kosovës. E falënderoj për kontributin dhe bashkepunimin e deritanishëm, si dhe i dëshiroj punë të mbarë në angazhimet e tij të mëtutjeshme. Pa dyshim, bashkëpunimi ynë parimor për zhvillimin ekonomik të vendit mund të vazhdoj edhe në të ardhmen. K.V

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...