Published On: 27 Prill, 2016

Vesa Vuniqi, kampione e shumëfishtë e Michiganit në “shotokan”

Vesa Vuniqi, kampione e shumëfishtë e Michiganit në luftëra “shotokan”, por edhe në kata dhe kampione e trefishtë e US open ‘Windy City” Chicago në luftëra, për stilet Okinava dhe Shotokan… e punësuar në Washington DC, në FDA, si “compliance officer” për ortopedi, neurologji dhe medicinë fizike, së bashku me Bletën, ajo e ka hobi gjuajtjen me pistoletë, zhytjen, dhe sportet ekstreme, vazhdon karrierën e saj…

.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...