Published On: 26 Janar, 2016

Vëllau i Dr.Florit e përkujton atë në ditën e martesës (Foto/Video)

Alban Kondi, vëllau i Dr.Florit duke se nuk e ka harruar vëllaun, duke e përkujtuar edhe në ditën e dasmës.

Këngëtari dhe ish anëtari i grupit Produkt 28, Alban Kondi qe një kohë nuk po merret me aktivitete muzikore.

Në ditën më të lumtur të jetës së tij, martesës, ai nuk e ka harruar vëllaun e tij Dr.Florin i cili ka ndërruar jetë.

Ai e ka vendosur fotografinë e vëllaut tek xhepi i zemrës, duke treguar kështu dashurinë ndaj vëllaut.

Albani poashtu emrin e studios e ka vendosur me emrin e vëllaut: Dr.Flori Studio./abc.al

– See more at: http://lajmi.net/100459195-2/#sthash.xir5GCLQ.dpuf

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...