Published On: 25 Dhjetor, 2015

Veliaj: Vaktet e festave, falas për shtresat në nevojë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook” bën të ditur se duke nisur që nga dita e sotme, institucioni që ai drejton do të japë ushqim falas për njerëzit në nevojë.

Ai u bën thirrje të gjithë qytetarëve që të solidarizohen duke kontribuar me sa të mundet për t’u ardhur në ndihmë shtresave të shoqërisë që nuk i gëzojnë dot këto festa.

“Bashkia Tiranë do të shtrojë sot e në vazhdim vaktet e festave për njerëzit në nevojë. Bej dhe ti tënden, sa e ku mundesh”, shkruan Veliaj.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...