Published On: 24 Maj, 2016

Veliaj i çon Nishanit 100-lekëshin te Ilva Tare (Video)

Presidenti i Republikës Bujar Nishani e ka paditur pak ditë më parë kryetarin e bashkisë së Tiranës Erion Veliaj për shpifje.

Nishani pretendon se Veliaj ka fryer nderin e tij dhe për këtë gjë i ka kërkuar në mënyrë simbolike 100 lekë dëmshpërblim.

Sot, i ftuar në emisionin “Tonight” të Ilva Tares, Veliaj nxorri nga xhepi 100 lekëshin dhe ia la gazetares për Presidentin e Republikës.

Sidoqoftë, një gjë të tillë duhet ta përcaktojë gjykata.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...