Published On: 12 Prill, 2016

Veliaj bën një pyetje në facebook, por merr një përgjigje surprizë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka postuar një foto në facebook dhe ka bërë një pyetje në formë “quizi”. Në foto shihet një park në Tiranë. Në mbishkrimin e fotos, Veliaj ka vendosur pyetjen:

E gjeni dot ku është? Një tjetër park në qytet, çelet nesër.

Menjëherë ka pasur reagime dhe komente nga ndjekësit e tij, por përgjigja e një ndjekësi e ka vendosur Erionin në një pozitë të vështirë. Përgjigja e saj ka ardhur në formën e një pyetje ironizuese.

Oborri i vilës tënde të re?

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...