Published On: 17 Tetor, 2016

Veli Bytyqi i bashkohet AAK-së

Veli Bytyqi, gazetar shumvjeçar dhe njëri prej aktivistëve të shquar politik të viteve 90-të, prej sot është anëtari më i ri i AAK-së.

Atij i ka uruar mirëseardhje në këtë parti,kreu i saj, Ramush Haradinaj.

Bytyqi, me këtë rast ka deklaruar se anëtarësimi i tij në AAK, nuk është i rastësishëm, por është pjesë e përcaktimit të tij politik tash e sa kohë, ka thënë ai, transmeton Klan Kosova.
AAK veliu
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...