Published On: 13 Shtator, 2016

Veç ditën e Bajramit ndodhën 44 aksidente

Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë njëzetekatër orëve të fundit në territorin e vendit kanë ndodhur 44 aksidente trafiku, prej të cilave 21 kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 23 të tjera me dëme materiale

Sipas policisë, aksidentet kanë ndodhur në të gjitha rajonet e Kosovës, ndërsa asnjëri prej tyre nuk ka përfunduar me pasoja fatale.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...