Published On: 19 Maj, 2017

Vdes veprimtari Rexhep Ibrahimi

Sot u nda nga jeta ish kryetari i aktivit të LDK-së, në Rheinland-Pfalz, në Gjermani, ATDHETARI Rexhep Ibrahimi.

“U nda nga ne ish kryetari i aktivit t’LDK-së më të suksesëshëm në Gjermani, ATDHETARI Rexhep Ibrahimi, i cili na la shumë t’piklluar…FALEMNDERIT Baca REXHË për punën dhe kontributin tënd që e dhae në adresë të atdheut, dot jemi gjithmonë mirnjohës…U prefshë i lirë në tokën e Tetovës…”, njofton Xhevat Berisha për mikun e tij. SHQIPTARi.eu

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...