Published On: 17 Prill, 2016

Vdes si pasojë e lëndimeve të rënda në aksident trafiku

Një aksidenti me fatalitet ka ndodhur në fshatin Remnik të Vitisë, ku si pasojë e lëndimeve të rënda trupore, gjatë transportimit për në Emergjencë ka vdekur një person.

Aksidenti ka ndodhur në mes dy veturave, njëra Mercedes që drejtohej nga i dyshuari dhe veturës WV që drejtohej nga viktima.

 Sipas Policisë, aksidenti dyshohet të ketë ndodhur nga pakujdesia e të dyshuarit. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe i njëjti është dërguar në mbajtje, ndërsa trupi i pa jetë i viktimës është dërguarnë IML për obduksion.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...