Published On: 4 Shkurt, 2016

Vdes shoferi në aksident, makina doli nga rruga

  • Një person ka humbur jetën pas një aksidenti rrugor të ndodhur në aksin që lidh qytetin e Korçës me fshatin Boboshticë në Shqipëri. Mësohet se aksidenti është regjistruar në orët e pasdites së të enjtes.

Bëhet e ditur se një mjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka gjetur vdekjen drejtuesi i tij.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës, ndërsa shkaqet e aksidentit janë të paqarta.

Paraprakisht mendohet se mjeti po udhëtonte tej normave të lejuara të shpejtësisë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...