Published On: 12 Maj, 2016

Vdes pasi përplaset me biçikletë në gurë, jashtë rrugës

Në fshati Bardhaniq të Gjakovës dy ditë më parë një person, që drejtonte biçikletën në rrethana të panjohura humb kontrollin dhe përplaset në disa gurë jashtë rrugës, me ç’rast pëson lëndime trupore.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës viktima ishte dërguar në Spitalin e Pejës, por atjhe mjeku kujdestar kishte mundur vetëm të konstatojë vdekjen e tij.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës u është liruar familjarëve për ceremonitë mortore.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...