Published On: 27 Nëntor, 2016

Vdes një zyrtar i Qeverisë, policia e cilëson “vdekje të dyshimtë”

Një grua ka vdekur si pasojë e goditjes nga vetura dhe një person rreth të 50-tave ka vdekur në banjo dhe Policia po e trajton si vdekje e dyshimtë.

Burime të “KosovaLajm”, brenda Policisë së Kosovës, tregojnë se viktima është e gjinisë mashkull nga fshati Sekiraq dhe ishte zyrtarë në njëren nga ministritë e Qeverisë së Republikës së Kosovës. Prokurori është duke u marrë me rastin.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...