Published On: 18 Janar, 2016

Vdes një punëtor i sigurimit në bibliotekën “Hivzi Sylejmani”

Sot në Prishtinë është varrosur F.G (1975) punëtorë i sigurimit kompanisë “Rojet e nderit” i cili vdiq të shtunën në vendin e tij të punës në objektin e bibliotekës “Hivzi Sylejmani” në rrugën Ilaz Kodra në Dardani.

Personi dyshohet se ka rënë nga tavani i kësaj ndërtese, por ende nuk dihen rrethanat e sakta.

Për këtë ngjarje të shtunën rreth orës 19:00 ishte njoftuar edhe policia.

Lajmin për Klan Kosovën e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e rajonit të Prishtinës Florije Ahmeti.

“Rasti në polici është cilësuar si vdekje e dyshimtë, trupi më pas është dërguar për obduksion dhe ne e presim raportin final”, njofton Klan Kosova.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...