Published On: 1 Qershor, 2016

Vdes një person në aksident trafiku

Një person ka ndërruar jetë pas një aksidenti trafiku që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Konjuh të Lipjanit.

Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur gjersa i dyshuari mashkull K-Shqiptar përderisa ishte duke lëvizur me veturën e tij për shkaqe të panjohura është aksidentuar, me ç’rast ngasësi dhe dy pasagjerë meshkuj K-Shqiptarë kanë pësuar lëndime trupore.

 Viktimat janë dërguar në QKUK dhe si pasojë e lëndimeve të marra njëri prej tyre ka ndërron jetë. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, transmeton Klan Kosova.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...