Published On: 22 Mars, 2016

Vdes në rrugë një grua (Foto/Video)

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti e ka konfirmuar për Indeksonline vdekjen e kalimtares në rrugën “Luan Haradinaj”.

“Rreth orës 12:00 e kemi marr informatën për një rast vdekje ku bëhet fjalë për një grua, për neve ende mbetet vdekje e dyshimt derisa ta marrim raportin e akserëve që merren me këtë çështje” , ka thënë Ahmeti për Indeksonline.
Një kalimtare e rastit ka mbetur e vdekur para pak minutave ne rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë.

Shkaqet e vdekjes ende nuk dihen por mësohet se gruaja është e moshës 55 vjeçare dhe është banore e lagjes “Tophane”.

Ekipet e emergjencës kanë dal në vendin e ngjarjes duke u përpjekur që ta kthejnë në jetë mirëpo ka qenë e kotë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...