Published On: 12 Prill, 2016

Vdes në mënyrë tragjike një i ri shqiptar në Dubai (VIDEO)

Një i ri shqiptar, që jetonte dhe punonte në Emiratet e Bashkuara Araba ka humburjetën në mënyrë tragjike.

I riu Armand Qorri ka humbur jetën në Dubai gjatë hedhjes me parashutë. I riu nga Vlora njihej për pasionin e tij të madh për hedhjen me parashutë.

28­vjeçari, i cili gjithashtu kishte pasion dhe kulinarin, humbi jetën tragjikisht dje në Dubai, duke u hedhur me parashutë.

Shikoni një nga videot e Armandit të postuara në YouTube gjatë hedhjes me parashutë./Albeu.com

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...