Published On: 24 Shtator, 2016

Vdes meshtari Gjergj, me libër në dorë (VIDEO)

Meshtari 66-vjeçar nga Stublla e Epërme e Vitisë, Dom Gjergj Gjergji vdiq të premten mbrëma me libër në dorë.

Nuk ka dyshime se Dom Gjergj Gjergjin e ka mbytur dikush, vdekja e tij po besohet të jetë aksidentale, njofton Klan Kosova.

“Tri libra i ka pasur para vete, do të thotë ka qenë duke lexuar dhe është rrezuar e ka rënë me kokë tek transformati elektrik”, thotë njëri nga kushërinjtë e tij për Klan Kosovën.

Dom Gjergji mbahet mend si njeriu që i qëndroi afër Nënës Terezë, gjatë vizitës së parë të saj në Shqipëri dhe Kosovë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...