Published On: 21 Janar, 2016

Vdes foshnja 7-muajshe në Sarandë, dyshohet nga i ftohti

Një vajze 7-muajshe është dërguar e pajetë në spitalin e Sarandës. Mjekët kanë njoftuar policinë e cila ka nisur hetimet. K.S është fëmija i tretë i Misir Spahiut nga Dibra i cili jeton ne fshatin Cerkovice të bashkisë Finiq. Babai i fëmijës nuk ka pranuar te firmosë për te kryer autopsinë e fëmijës madje e ka marre atë nga spitali. Sipas bluzave te bardha dhe policisë dyshohet se fëmija ka vdekur nga te ftohtit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...