Published On: 28 Mars, 2016

Vdes 12-vjeçarja nga Tetova, nuk dihen shkaqet e vdekjes

  • Mbrëmë rreth orës 22 e 40 minuta nga Spitali klinik-Tetovë në polici ishte denoncuar se në fshatin Vratnicë është gjetur një vajzë dymbëdhjetë vjeçare pa shenja jete.

Babai i të ndjerës, pasi ka arritur në shtëpinë familjare, me forcë e ka thyer derën e banjës sepse nuk kishte pasur përgjigje dhe ka vërejtur se tani e ndjera ishte shtrirë në dysheme pa shenja jete.

Vdekja është konstatuar nga mjeku i mjekësisë ligjore.

Nga kontrollimi i jashtëm i kryer mbi trupin e të ndjerës është konstatuar një lëndim i llojit të ënjtjes në pjesën e pasme të kokës.

Hetim në vendin e ngjarjes kanë kryer Prokurori Publik dhe ekipi i SPB-Tetovë. Me urdhër të Prokurorit Publik trupi i të ndjerës është dërguar për autopsi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...