Published On: 30 Tetor, 2016

Vdekja misterioze e truprojave të Rexhep Selimit, pas atentatit ndaj Rudit (Video)

Sonte është shfaqur emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari “Shënjestra LDK”. Dokumentari flet për vrasjen e zyrtarëve të LDK’së gjatë dhe pasluftës.

Fetah Rudi ka bërë një lidhshmëri mes atentatit të tij dhe vdekjes në aksident trafiku të truprojave të Rexhep Selimit.

Dëgjojeni rrëfimin e tij.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...