Published On: 6 Shtator, 2016

Vazhdon seanca për “Grupin e Kumanovës”

Janë rikthyer seancat gjyqësore për rastin “Kumanova” pas një muaji pauze, ku 37 persona akuzohen për veprën penale terrorizëm si dhe për mbështetje logjike gjatë ndodhive të 9 dhe 10 majit 2015 në Lagjen e Trimave në Kumanovë.

Në seancën e sotme e cila do të zhvillohet me dyer të mbyllura do të dëshmojnë dëshmitarët e mbrojtur.

Gjatë muajt shtator janë caktuar 5 seanca, raporton Alsat.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...